piątek, 30 października 2015

Eee... aka dla klubu?

Sieeema!

Od dzisiaj bardziej wrzucam na luz. Co chwilę do głowy przychodzą mi jakieś pijane myśli i szalone wspomnienia...

Zaczynam od tego, że: (czekajcie, zapomniałam...), (...)
No ta, przypomniałam sobie. Czy ktoś kiedykolwiek robił akę dla klubu? Pewnie tak. Mój klub to Water Nightingales, w tłumaczeniu Wodne Słowiki (chyba). Od dziś ten oto klub posiada oficjalną akę, która brzmi: Mokre Ptaszki, w skrócie MP. Nic lepszego nie wymyśliłam, niestety, choć uśmiałam się :)

Dzisiaj krótko i bez foty, bo nie wiem, co wstawiać.
Aria <3

środa, 28 października 2015

Zabawa Halloweenowa - czas start!

...
NIGDY nie sądziłam, że zespół Star Stable stworzy tak straszną halloweenową zabawę, że aż będzie powiadamiać młodszych graczy, iż to może być dla nich za straszne.

Otóż, w aktualizacjach jest napisane, że Rob i Bob odkryli jakieś znalezisko. Po za tym, podobno w Dolinie Złotych Wzgórz nie jest teraz bezpiecznie...
SSO umieściło zdjęcie małej dziewczynki w lesie. Rzeczywiście to trochę upiorne jak dla młodszych.
(Zdjęcie na dole posta). Jak sądzicie, czy będzie tak strasznie, jak na to wygląda? Czy ktoś z Was rozpoczął te questy?

Ja mogę tylko użalać się nad sobą, bo jestem w połowie 13 levela, a nie odblokowałam Doliny. Współczuję sama sobie :(

Już nie będę się rozpisywać, ponieważ sami możecie to przeczytać na stronie Star Stable.

A kto rozpoczął już te zadania? Napiszcie.
Aria <3

Za co kochamy Star Stable?

Heyka!
Każdy, kto gra w SSO, wie, że od tej gry nie można się oderwać. Gdy zaczynałam grę, była godzina 22.00, a grałam chyba do północy! Tak mi się spodobało...

Za co ja kocham SSO:

1. Najważniejszą rzeczą jest to, że nasza ukochana gra jest o koniach! To moja pasja, a nie mogę mieć prawdziwego konia, dlatego cieszę się, że mogę opiekować się wirtualnym zwierzęciem.

2. Fabuła gry i legenda Jorvik. Kocham ją! Cała historia jest niesamowita i wciągająca. Nie wiem, kto ją wymyślił, ale mówię mu: dobra robota!

3. Grafika. Całe Jorvik jest przepiękne. Ten dokładnie wykończony świat robi wielkie wrażenie. Gdy wybieram się na przejażdżkę, często robię foty :3

4. Muzyka. Te piękne melodie raz przyprawiają o dreszcze, a raz sprawiają, że chce się przeżyć przygodę.

Jest jeszcze wiele rzeczy, które mogłabym wymieniać bez końca. Przyznajcie, że zespół wykonał świetną robotę.

A co Was zauroczyło?
Aria <3

wtorek, 27 października 2015

Water Nightingales: nabór!

Hejo!
Jakiś czas temu założyłam wymarzony klub jeździecki, który nazwałam Water Nightingales (prawdopodobnie Wodne Słowiki, tak twierdzi Wujek Tłumacz). Co chwilę ktoś przychodzi, a w po chwili ktoś inny odchodzi. Dlatego właśnie szukam nowych członków.

Coś o klubie
Nasz cel to dobra zabawa i spotkania z przyjaciółmi. Ponieważ jeździmy po wielu terenach Jorvik, tylko Star Riders mogą wstąpić do naszych szeregów, ale będą zebrania, na których wybierzemy się na dyskotekę do Fortu Pinta lub obejrzymy nowe ubrania w Galerii Handlowej.

Pozycja liderki - wolne miejsca!
Na razie w klubie nie ma liderki. Liderka to u nas osoba, która zastępuje mnie na spotkaniach. Czasami kontaktujemy się i organizujemy dodatkowe spotkanie w środku tygodnia, ponieważ zwykle odbywają się one w soboty. Na owych dodatkowych spotkaniach kontrolę przejmuje liderka.

Przypominam o Halloweenowym rajdzie w sobotę o 19.30, czyli w porze normalnych zbiórek. (Serwer: Honey Valley.) Zapraszam serdecznie!
Aria♡

W razie pytań napiszcie: aria.candlefall@gmail.com  .

poniedziałek, 26 października 2015

Mały, a może i wielki początek :)

Cześć wszystkim!
Oto pierwszy post na moim blogu. Będę pisać o największej grze o koniach: Star Stable Online, moich odczuciach i wrażeniach z gry. Nowym blogom bardzo trudno jest się wzbić w powietrze, to prawda. Ja jednak liczę na Wasze wsparcie.
Moja pierwsza prośba do Was: chciałabym, abyście dawali mi jakieś pomysły do tematów. Wtedy byłaby to nasza praca, nie tylko moja :)
Od dawna chciałam założyć bloga. Jest bardzo dużo dziewczyn, które zainspirowały mnie, i dzięki temu go stworzyłam. Na razie niewiele wiem o dobrym blogowaniu, więc byłoby mi miło, gdybyście mi coś poradzili.
Jeżeli już tu jesteś, zostaw komentarz.
Aria leci, lekcje czekają...
Buziaczki <3
Prześlę Wam moją tapetę z telefona :)