sobota, 16 kwietnia 2016

Art of Editing #10: trzy memy. I znowu okładka

Ciotka Aria melduje się na posterunek.

Tak, tak, znowu mnie nie było.

Na początek baaardzo chciałabym Wam podziękować za 2000 wyświetleń ♡ Wiem, że to nie jest tak dużo, ale dla mnie to jak dziesięć tysięcy. I jeszcze chcę podziękować Melissie Seahall za dodanie mojego bloga do polecanych. Dzięki Tobie tych wyświetleń jest jeszcze więcej... Ah, i jeszcze nie zapomniałam o tych wszystkich osobach, które także go dodały. Dziękuję tej małej, choć bardzo kochanej grupie obserwatorów, w tym także pewnie kilku anonimkom... ♡♡♡

Ale na dziś przygotowałam trzy memy i okładkę do kolekcji.

Tutaj użyłam starych zdjęć.

Współtworzone z Adele Cloudhunter (jest po lewej)

Współtworzone z Arvellą Diamondlake (tekst wymyśliła ona). Ah, Arvella...

Te memy już wcześniej pojawiły się na G+. Praktycznie większość zdjęć najpierw ląduje w społeczności, a dopiero potem są tutaj.
Ale teraz okładka.

Okładka do kolekcji "Star Stable - Memy"

I chciałam wspomnieć jeszcze o spotkaniu SSO w Warszawie. Zdałam sobie sprawę z tego, że ja po prostu zazdroszczę wszystkim tym osobom, które tam pojechały. Szczególnie mi jest szkoda, gdyż ja wyjeżdżam do Warszawy w ten poniedziałek, już po całym spotkaniu! Ale przynajmniej gimnazjaliści w tym czasie będą przeżywać koszmar, a ja przez tę trzy dni będę włóczyć się po uliczkach stolicy.

Dlaczego oni nie mogli zrobić tego spotkania w Gdańsku, najlepiej na moim osiedlu...

Żegnam się i zapowiadam jeszcze dłuższą przerwę, która potrwa prawdopodobnie do weekendu w następnym tygodniu.
Do zo
Aria ♡

czwartek, 7 kwietnia 2016

Kapuf, czyli hojnosć Goldsurów i różnorodność dźwiękowa.

Witam,
Dziś kolejny post z serii tych o głupich rzeczach i zbyt długich tytułach.

Przechodzimy do tematu.
HOJNOŚĆ GOLDSPURÓW.

Temu Angusowi mózg się zrył czy on naprawdę chciał mi dać 1000 SJ za kilka uderzeń łomem?
A poza tym... "Porządny metalowy łom naprawi wszystkie problemy". Oh, wiecie co? Walnę tym mój laptop i nie będzie lagów.
Oto dźwięki wydawane przez łom podczas uderzania nim w podwózkę. Nie wiem, jak to możliwe, ale dzięki temu ją naprawiłam. #BoWalićTrzebaFachowo. Głupie tagi

Czy tylko ja zauważyłam, że jakoś jest krótko? Nie?
Dobrze, a więc powiem Wam szczerze, że ostatnio wdaję się w coraz więcej dziwnych rozmów na SSO. Zaczęło się od jednej, w której uczyłam o lenny face'ach i śpiewałam jajowe przeróbki Adelé. Potem zaczęłam zaczepiać ludzi na czacie i wyszły z tego dziwactwa. Teraz nadszedło Hangoust i rozmawianie ze znajomymi z G+, co bywa nieco dziwne... Ale w każdym razie, jeżeli ktoś chciałby pogadać, niech wpisze: "Misty Dreamer (Aria Candlefall)" i zaprosi do rozmowy. Mam nadzieję, że nikt się nie przestraszy moich dziwactw.

Dziękuję i do widzenia, koniec na dziś. Czy ktoś zauważył, że dziś nie pojawiła się żadna emotikona?
Do zo
Aria

środa, 6 kwietnia 2016

Aktualności 06.04.2016 - odświeżony wygląd Centrum Jeździeckiego Srebrnej Polany

Witam,
Dzisiaj o aktualizacjach czyli odswieżonym wyglądzie Winnicy. Kilka zdjęć dla tych, którzy nie widzieli jej po "liftingu".

Szczerze? Nowy budynek główny mi się nie spodobał. Jestem przyzwyczajona do tej dużej ilości drzwi, a zastąpiły je jedne, tylko "podwójne". Ale grafika została poprawiona, jest więcej szczegółów. A jednak na tym zdjęciu, chyba dzięki drzewom, budynek wygląda jak prawdziwa średniowieczna willa.

Gdy zobaczyłam to, szczęka mi opadła z głuchym, lecz głośnym uderzeniem o moje biurko. To jest nie do poznania! Jeżeli się nie mylę, to wcześniej był to ten niebiesko-biały budynek. Na zdjęciu jest także wejście, które chyba jest wejściem do piwnicy (no sorry, ale "stajenna" robiła zdjęcia, więc nie zajarzyłam, gdzie to jest...).

A tutaj... sama nie wiem co. Avis robiła to zdjęcie i chyba nie wiedziała, że róże były tu już wcześniej. Pojawiają się one po osiągnięciu poziomu reputacji "Podziwiana" w ogrodzie Bjorna i Aghenty.

Ja jestem zachwycona... A teraz wyobraźcie sobie: każde miejsce w Jorvik będzie tak zmieniane. Zaczynając od farm, a kończąc na Jorvik City Plaza. Choć tak naprawdę wątpię, aby to zostało zrealizowane w jeden rok, ale no cóż, zespół Star Stable obiecywał poprawę grafiki w grze.

I zostały nam jeszcze nowe ubrania, targ koni i coś tam. Ale już tam sobie o tym przeczytajcie. Czy muszę podawać link do strony? Tak?

Dobra, a więc pa pa... miłego dnia bez nowych questów.
Do zo
Aria