niedziela, 22 maja 2016

Bugi. Bugi wszędzie

Hej!

Jak zwykle odrobinkę się rozleniwiłam z pisaniem. Ale już trudno, teraz mam nieco więcej czasu, bo przez cały ostatni tydzień uczyłam się do poprawy testu z historii, której i tak później zapomniałam napisać. Tak już jest.

Za to teraz powiem Wam trochę o moim "życiu" w SSO. Ukończyłam zadania z głównym wątkiem, które zostały dodane w grudniu, i zrobiłam wtedy wszystkie kamienie runiczne w jeden dzień. Przyznam szczerze, że byłam z siebie dumna. Ale było tam zadanie, za które otrzymałam lornetkę - była ona potrzebna do następnego zadania. Skończyłam zadanie, a ona nie pojawiła się w moim inwentarzu. Kompletnie oszalałam i przekopałam wszystkie zakładki w szafie, robiłam zrzuty ekranu na dowód, logowałam się ponownie. Napisałam list do Centrum Pomocy, wręcz całe wypracowanie, chciałam wstawić zdjęcia, więc wchodzę do bibliotek i widzę... lornetkę w inwentarzu. No cóż, wszystko to zajęło mi pół godziny, a ja mogłam zrobić zadanie szybciej.

Potem okazało się, że to nie była moja pomyłka. Przy budowaniu mostu do PPK drewno także mi się nie pojawiało. Na szczęście tego błędu już nie mam.
Ale teraz kilka zdjęć mojego innego buga, ale także w Winnicy. Wlazłam w drzwi budynku i co? Sami zobaczcie.
Ja już kompletnie nie rozumiem życia.

Ale, ale, czas się pożegnać. Jestem dumna z tych, co przeczytali to do końca.
Miłego dnia
Aria ♡

niedziela, 8 maja 2016

15 poziom Stormshout

Hej,
I wreszcie nadszedł ten wielki moment, w którym mam pierwszego wytrenowanego kucyka i nie będę już tak głupio failować na mistrzostwach dla kucyków.
A więc Avis znowu odwala za mnie całą robotę - zarówno jak w trenowaniu, tak i w poniższych zdjęciach. No, ale przynajmniej pojadę se na zawody i może w końcu zajmę jakieś lepsze miejsce, bo mam tylko jeden medal, i to z trzeciego miejsca.15 lvl Stormshout już osiągnięty, najwyższy czas zabrać się za trenowanie dwóch pozostałych koni - kucyka Jorvik o imieniu Diamondblood i walijczyka Springwind.

Ach, jak zwykle zapomniałam zaaktualizować zakładkę "Moje konie".

Aż przypomniały mi się czasy, w których startowałam na mistrzostwach z Diamondblood'em, który wówczas miał drugi poziom... Wtedy jeszcze nie wiedziałam, że dla doświadczonego gracza byłby to wstyd, ale sama miałam wtedy nieduży level i słaby sprzęt. Ot, piękne czasy.
Ale bardzo mi teraz brakuje prawdziwej jazdy konnej. W majówkę nie miałam okazji wybrać się na godzinkę jazdy w mojej ulubionej stajni i myślę, że do wakacji sobie nie pojeżdżę. Za to w lipcu pojadę na obóz jeździecki i trochę się boję... Choć chyba niepotrzebnie.

A więc do następnego razu
Aria ♡

czwartek, 5 maja 2016

Nowy konik - Springwind

Heja!
Dziś Avis powiedziała mi, że osiągnęłyśmy już poziom reputacji "Towarzyska" u Hermita na Południowym Kopycie, więc mogłyśmy kupić sobie, w pełni zasłużonego, nowego Walijczyka. A wybrałyśmy prześlicznego bułanka o imieniu Springwind - w tłumaczeniu Wiosenny Wiatr.

Nope, to nie on... To tylko mój kucyk...
Za to na tym zdjęciu to on, a tak właściwie ona. Zdecydowałam, że Springwind będzie klaczą.

A ja już się w niej zakochałam. A jak Wam się podoba aka "Samira"? Według mnie jest ładnie, ale może wymyślę coś jeszcze ładniejszego i pasującego do tej pięknej klaczy. Świetnie będzie się na niej startowało na mistrzostwach dla kucyków.
Spring podoba mi się także dzięki jej maści - wybrałam taką, która najbardziej kojarzy mi się z mustangami... W końcu wcześniej myślałam, że swobodnie galopujące sobie po polach Południowego Kopyta będą mustangami. Wcześniej ja i Avis rozmyślałyśmy o kupnie karego kuca, ale zmieniłyśmy zdanie.

A który kucyk trafił w Wasze ręce? ♡
Do zo
Aria

środa, 4 maja 2016

Kuce Walijskie

Witammmmm
Mam włączony "Tryb Chęci Zobaczenia Nowych Koni".

A więc dzisiaj mamy kolejną środę, czyli aktualizacje - jednak tym razem wyjątkowe. W końcu i nareszcie możemy kupić sobie Kuca Walijskiego, których ja nie mogłam się doczekać ♡ Teraz mam dylemat, bo nie wiem, którego wybrać.
Aby zakupić jednego z tych ślicznotków, musimy mieć poziom reputacji "Towarzyska" u Hermita, odblokowany Półwysep Południowe Kopyto i 790 SC.

Wszystkie

Kary

Izabelowaty
                                      
Bułanek


Od dzisiaj nienawidzę życia :P No bo którego mam wybrać?
Dla mnie plusem tych koników jest między innymi to, że kosztują one mniej niż się spodziewałam... Po raz pierwszy mogłabym od razu kupić konia po aktualizacji, gdyż mam wystarczającą ilość Star Coins. Niestety, mój poziom reputacji u Hermita nie jest jeszcze na poziomie "Towarzyska", lecz może jutro już tak będzie.
Natomiast zdecydowanego minusa u mnie daje to, że tak naprawdę nie są to konie, tylko kuce. Przez to będziemy na nich wolniej jeździć, a także otrzymujemy od nich mało bonusów.
Ale... tutaj kolejny plus! Możemy startować na nich w mistrzostwach przeznaczonych dla kucyków. Wspominam po raz drugi, że są to kucyki, a przecież wiele graczy chciało zobaczyć w grze jakieś inne kucyki niż tylko kucyki Jorvik i te Chin-cośtam.
Mogłoby się wydawać, że będą normalnymi końmi, a tu niespodzianka...

Ah, i na koniec chciałabym przeprosić za te wszystkie przerwy - niestety tym kończy się brak dostępu do własnego komputera.
Za to w tym czasie założyłam sobie konto na Instagramie i postanowiłam, że kupię pakiet SC. W dodatku może Arvella kupi mi jakieś Gwiezdne Piniondze na urodziny... xD

Jak na razie się z Wami żegnam i mówię, że zdjęcia do tego posta znów przygotowała Avis.

Do zo
Aria ♡