poniedziałek, 29 sierpnia 2016

Sunnygirl

Hej!
Pewnego wieczoru, czyli wczoraj, zobaczyłam, że jest double. Wkurzyłam się na małą ilość SC w portfelu i w akcie desperacji zakupiłam 500 Star Coins, a dostałam to razy dwa. I dobrze.

Pieniądze te zostały wydane jeszcze tego same go dnia. Gdy zobaczyłam, że Avis (na którą od dziś będę mówiła Siri, gdyż ma SR na drugim koncie) wyprzedza mnie w wyścigach, postanowiłam zdobyć mojego pierwszego AHQ. Nigdy nie przepadałam na tą rasą, lecz urzekła mnie maść mojej nowej klaczy.

wow, chyba trochę za poważnie (jak na mnie)

W każdym razie, oto Sunnygirl.

To imię bardzo kojarzy mi się z latem i z taką roześmianą dziewczyną. Czyli konik na pamiątkę tegorocznego lata. Tak samo jak rok temu zakładałam swoje konto, a startowca nazwałam Summerbeauty.
No i właśnie przypomniało mi się, że właśnie mija rok mojej gry w SSO, a ja nadal nie zapracowałam na 19 lvl. Mimo to, gdyby nie pomoc Siri, za daleko w reputacjach bym nie zaszła.

No i coś dla bonusu: kupiłam sobie tą oto bluzę. Ale czy tylko dla mnie ten wzorek w palmy/paprotki/cokolwiek-tam-jest wyglądał jak.. pewne inne zielsko? XD Domyślić się.

A więc, ludziki, żegnamy się. Obiecałam wcześniej posta ze strojem, ale coś nie pykło, więc prawdopodobnie pojawi się on niedługo, a wymyśliłam już kolejny.

Dobranoc <3
Aria

PS. po edicie: jak zobaczyłam, ile błędów narobiłam w tym poście z pośpiechu, to takie wtf

sobota, 27 sierpnia 2016

Nowy kod dla SR Lifetime


Kod: SSOSHOES
Tylko dla graczy z subskrypcją Star Rider Lifetime.

PS. Reakcja mojej babci na widok Star Stable: "A co to za gra? Pokemonów szukasz?"

czwartek, 18 sierpnia 2016

Wymiana rysunkowa

No hej,

Chyba wszyscy zdali sobie sprawę z tego, że zostały ostatnie tygodnie wakacji, więc trzeba wykorzystać te resztki wolnego czasu... Tymczasem wraz z Samanthą Eveningstone zrobiłyśmy coś w rodzaju "wymiany".  Ona narysowała mnie na kartce, a ja ją na tablecie graficznym. Przyznam szczerze, że praca Sam jest o wiele lepsza... Jak ją zobaczyłam, chciało mi się zapłakać i wykrzyknąć: "Dlaczego ja tak nie umiem?!" Sam, wiesz co... trochę to dziwne, bo sama mówisz, jakie to "piękne" są moje rysunki. Xd

 Już nic nie mówię. Po prostu patrzcie na dzieło przyszłej artystki.

Przy okazji zajrzyjcie na bloga jej i Kate Shygarden: sso-kate.blogspot.com
A teraz czas na coś, co podarowałam Samanthcie - jej "portret". Jak dla mnie nie jest taki super, choć Sam tak go komplementuje, że zaraz zmienię zdanie, hehe.

Prawe oko za duże, ale co z tego...
A więc bardzo, bardzo dziękuję Samanthcie za swój rysunek <3 Taki pikny, że nie wytrzymam. Jestem super wdzięczna.

A więc, do następnego!
Aria

środa, 17 sierpnia 2016

Blogowe rozterki

No cze.

Zrobiłam sobie taką nieco dłuższą przerwę, bo wakacje spędzałam raczej aktywnie niż przy komputerze. Zostałam nominowana przez Melissę Seahall do challange'u, ale go nie wykonałam. Dlaczego? Bo byłam na obozie, przez co minęło moje siedem dni na opublikowanie posta. No cóż.

Uświadomiłam też sobie, że ten blog jest już po prostu brzydki. Przynajmniej dla mnie. Strasznie wąski, stary nagłówek, cały różowiutki. Muszę to zmienić. Nie wiem jednak na co.
Tymczasem zajęłam się drugim blogiem, który mimo tylko dwustu wyświetleń, ma już dwóch obserwatorów. pod tymi czterema nędznymi postami jest już po kilka komentarzy. W przeciwieństwie do tej stronki, tamta wygląda nowocześnie i schludnie.

Ach, narzekać to ja bym mogła bez końca, ale zdradzę coś: na jutro zapowiadam nadzwyczaj ciekawego posta (przynajmniej dla mnie, po raz drugi) i sama nie mogę się doczekać napisania go. W dodatku stworzyłam nowy strój w klimatach Południowego Kopyta, więc może aktywność tutaj wzrośnie - może.


Pozdrawia Aria Candlefall, ciągle jarająca się bluzką z nowych zadań w PPK.