wtorek, 27 września 2016

Strój #4

South Hoof, część 1

Jeździec

Kapelusz: zadania z poszukiwaniem skarbu Missisipi Jones'a
Bluzka: zadania w PPK
 Rękawiczki: Moorland
 Spodnie: Miasteczko Srebrna Polana
Buty: Miasteczko Srebrna Polana


 Koń

Ogłowie: nagroda z zadań
Siodło: Jorvik City Plaza
Czaprak: Jorvik City Plaza
Owijki: Jorvik City Plaza
(tak, znowu większość końskiego wyposażenia z JCP)

piątek, 23 września 2016

Powrót po burzy.

No i znowu mnie nie było... zaraz się zabiję.

Ale w każdym razie, nie była to aż tak długa nieobecność, lecz zaszło u mnie parę zmian:
1. Nie wiem, czy Siri dalej będzie korzystała z mojego konta, bo dawno jej u mnie nie było.
2. Zmieniłam fryzurę i już nie mam swojego tradycyjnego stylu (białe włosy, kapelusz kowbojski i czarna koszula), choć raczej do niego jeszcze wrócę.
3. Nie będę pisała już o aktualizacjach, ponieważ w środy mam bardzo mało czasu i już trzeci tydzień z rzędu nie sprawdzam aktualizacji na stronie Star Stable. Po prostu zapominam.

A teraz coś o wspomnianej przeze mnie zmianie wyglądu:

Tak, moje włosy są teraz zmienione na krótkie i brązowe.
I o nowym poście ze strojami, o której mówiłam jeszcze wcześniej: prawdopodobnie będą to dwa lub trzy posty z różnymi ubraniami, lecz wszystkie nieco podobne do siebie i w klimatach Południowego Kopyta (po prostu zakochałam się w tym miejscu, tradycyjnych ubraniach i dzikich koniach). Niestety, biorąc pod uwagę moje częste pisanie na blogu, możliwe, że to nie pojawi się zbyt szybko.

Tak gadałam o sobie, że aż moja postać się zawstydziła, no patrzcie tylko.

To był tylko taki post informacyjny o tym, że nie zapomniałam o Was i blogu. Przy okazji chcę wam baaardzo podziękować za 22 obserwatorów, bo to dla mnie mały sukcesik <3

Do zobaczenia, Aria

piątek, 2 września 2016

Robi się dziwnie

Hej!

Ciągle obiecuję posta ze strojem i jakoś nie potrafię się do niego zabrać, gdyż nieustannie wprowadzam zmiany w ubiorze i już w ogóle nie mogę się zdecydować, z jakim czaprakiem/bluzką/owijkami wyglądam najlepiej.
Ale na dziś mam dwa memy i trochę dziwny wycinek rozmów na chacie z udziałem Game Master Lovisy. Zacznę od memów, które jakoś mi nie przypadły do gustu, aczkolwiek może jakiemuś łaskawemu człowieczkowi na tej ziemi się spodobają. A zdjęcia do nich wygrzebałam z folderu ze wszyściutkimi zdjęciami z SSO, a liczy on sobie już 4699 fotek, w tym baaardzo dużo zdjęć na gify, których nigdy nie stworzyłam, ale spoko.Przepraszam za małe zdjęcia, ale ich jakość nie zachwyca, więc wstawiłam je w mniejszym rozmiarze.
A teraz zapowiadana rozmowa, od której wziął się tytuł, gdyż naprawdę zrobiło się dziwnie, a ja nie czuję na Star Stable bezpiecznie.

 Taaaak, nazwiska graczy zostały bardzo profesjonalnie zamazane :')
Co myślicie o memach?
Jeżeli macie taką okropną panią od polskiego jak ja, to życzę Wam przetrwania tego roku szkolnego i ewentualnie także kolejnych lat.
Do zobaczenia, Aria